МЕНЮ

НОК збільшив кількість стипендій для підготовки спортсменів до Токіо-2020

19 грудня, 2018 - 22:51

Засідання Комісії з роботи зі спортивними федераціями пройшло 19 грудня у столичному Олімпійському домі. 

Учасники розглянули список на надання олімпійських стипендій спортсменам-кандидатам, які виступатимуть на Іграх ХХХІІ Олімпіади 2020 року в Токіо, повідомили Укрінформу у прес-службі НОК. 

"Завдяки нашому авторитету та ефективній взаємодії з провідними міжнародними організаціями досягнута домовленість з Олімпійською солідарністю Міжнародного олімпійського комітету щодо збільшення кількості щомісячних стипендій для провідних атлетів України у підготовці до Токіо-2020. Замість 12-ти стипендій, що передбачаються для кожного олімпійського комітету, Україні виділено стипендії для 30-ти спортсменів", - зазначив президент НОК Сергій Бубка.

Ця програма розрахована на півтора роки - з січня 2019-го до початку Ігор в Токіо. Загальний бюджет складе близько 6 мільйонів гривень.

Список кандидатів складено відповідно до пропозицій національних федерацій та розроблених критеріїв НОК України та МОК, що базуються на результатах атлетів на чемпіонатах світу та Європи останніх двох сезонів та потенціалі спортсменів.