МЕНЮ

На Вінничині засудили лікаря, який вимагав від учасника бойових дій хабаря

19 червня, 2019 - 13:50

За вимагання неправомірної вигоди від АТОвця Вінницький міський суд засудив колишнього лікаря-хірурга Державної установи «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Вінницькій області» на 5 років позбавлення волі.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області, ще в червні 2016 року медик, скориставшись необізнаністю потерпілого, який отримав поранення в зоні АТО та потребував продовження ІІІ групи інвалідності, підбурював учасника бойових дій до надання йому неправомірної вигоди у загальній сумі 23 тис. 500 грн за продовження ІІІ групи інвалідності. Зрозумівши очевидну незаконність пропозицій лікаря, АТОвець звернувся до прокуратури Вінницької області із заявою.

«Через декілька діб злочинні дії хірурга були належним чином задокументовані працівниками прокуратури та СБУ у Вінницькій області і кваліфіковані за ознаками злочинів, як отримання неправомірної винагороди (ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 369 та ч. 1 ст. 190 КК України). Із цією кваліфікацією погодився і Вінницький міський суд», – йдеться у повідомленні.

За результатами проведеного судового слідства суд ухвалив визнати винним лікаря-хірурга за вище вказаними статтями Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді позбавлення волі до 5 років.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця