Протестувальники у Грузії заблокували будівлю парламенту

Будівля парламенту Грузії на ранок понеділка фактично блокована представниками опозиції.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

На ворота будівлі напередодні опозиціонери повісили ланцюги з замками. Мішками з будівельним сміттям і піском перекриті вулиці, якими депутати на службових автомобілях під'їжджають до будівлі.

Всю ніч близько 200 опозиціонерів провели біля парламенту в наметах, поблизу яких в залізних бочках горить багаття для обігріву.

"Закликаю парламентаріїв щоб уникнути інцидентів сьогодні утриматися від виходу на роботу. У опозиції є конкретний план дій, який не виходить за рамки закону і Конституції", - сказав журналістам у понеділок лідер опозиційної партії "Нова Грузія" Георгій Вашадзе.

Він назвав дуже важливими заяви посольства США і представництва Євросоюзу, які "практично забезпечили мирний розвиток подій минулої ночі".

"Сьогодні ввечері планується зустріч лідерів опозиції з представниками дипломатичного корпусу. Ще напередодні ми направили лист дипломатичним представництвам в Грузії, в якому пояснили свої протестні дії", - сказав Вашадзе.

Він повідомив, що мітинг опозиції біля будівлі парламенту триватиме до виконання вимог щодо відставки уряду і призначення дострокових парламентських виборів за пропорційною системою.