МЕНЮ

США не дозволять будь-кому втручатися у вибори 2018 року, - Трамп

18 липня, 2018 - 09:49

Президент США Дональд Трамп заявив у вівторок в Білому домі, що американська влада буде рішуче протидіяти будь-чиїм спробам втрутитися у вибори в США в 2018 році.

За словами президента, він і адміністрація "продовжать агресивні заходи щодо відображення будь-яких спроб" втручання, передає Інтерфакс-Україна.

"Ми їх зупинимо. Ми відобразимо їх", - підкреслив Д.Трамп.

Нагадаємо, спецслужби США з січня 2017 року розслідують справу про можливе втручання Росії у вибори президента в жовтні 2016 року, підозрюючи, що у команди Трампа є зв'язки з Москвою. Влада Росії заперечує залученість у внутрішньоамериканські справи. Сам Трамп неодноразово говорив, що  у нього немає ніяких зв'язків з Москвою.

У травні Сенат США оприлюднив частину доповіді про втручання Кремля в хід президентських виборів в США в 2016 році.

3 липня Конгрес США схвалив висновок розвідки щодо втручання Росії в президентські вибори у США 2016 року, заявивши, що пропагандистські зусилля Москви були значно ширшими, ніж досі вважалося. Сенатори погодилися з висновком розвідувальних служб у тому, що російські спецслужби не тільки навмисно допомагали Трампу, а й робили це за особистим розпорядженням Володимира Путіна.

Раніше повідомлялося, що WikiLeaks співпрацював з Кремлем у втручанні до президентських виборів у США 2016 року. Розвідслужби США виявили, що американський лобіст, який працював на російського олігарха, пов’язаного з колишнім керівником передвиборчої кампанії Дональда Трампа – Полом Манафортом, зустрічався з засновником WikiLeaks Джуліаном Ассанжем щонайменше дев’ять разів минулого року.

Повідомлялося також, що глава розвідки США наполягає на тому, що РФ втручалась у президентські вибори 2016 року.