МЕНЮ

Могеріні закликала РФ визнати свою відповідальність за катастрофу рейсу MH17

18 липня, 2018 - 09:12

Вищий представник Євросоюзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федеріка Могеріні закликала Росію визнати свою відповідальність за катастрофу рейсу MH17 авіакомпанії Malaysia Airlines над Донбасом в липні 2014 року. Про це повідомляє прес-служба Європейського Союзу.

"ЄС повністю підтримує резолюцію 2166 Радбезу ООН, в якій міститься вимога про те, щоб особи, відповідальні за знищення рейсу MH17 були притягнуті до відповідальності і щоб всі держави в повній мірі співпрацювали із зусиллями щодо встановлення підзвітності", - йдеться в повідомленні.

Могеріні нагадала, що Нідерланди і Австралія офіційно звинуватили Росію у катастрофі літака рейсу МН17. Зокрема, після того, як слідчі з Нідерландів знайшли чергове підтвердження того, що літак рейсу МН17 збили з російського "Бука", встановивши ряд унікальних характеристик ракет ПЗРК "Бук".

"На цьому тлі ми і надалі будемо закликати Російську Федерацію прийняти її відповідальність і в повній мірі співпрацювати з усіма зусиллями щодо встановлення підзвітності", - йдеться в повідомленні.