Збірна України залишилася непереможеною у відбірковому турнірі Євро-2020

17 листопада, 21:46

У заключному матчі відбору на Євро-2020 Україна на виїзді зіграла внічию з Сербією з рахунком 2:2.

Серби вийшли вперед вже на 9-й хвилині матчу. Душан Тадіч реалізував пенальті. Синьо-жовті відігралися на 33-й хвилині. Роман Яремчук головою замкнув подачу Віктора Циганкова, пише УНН з посиланням на офіційний сайт відбору.

У другій половині зустрічі Сербія знову повела в рахунку. На 56-й хвилині Александар Мітровіч з близької відстані переграв Андрія Пятова. У компенсований час Україна зрівняла рахунок після точного удару Артема Бесєдіна.

Україна з 20 очками завершує відбір на першому місці в турнірній таблиці групи B і зіграє на Євро-2020. Команда Андрія Шевченка не програла жодного матчу в відбірковому турнірі: синьо-жовті здобули шість перемог і двічі зіграли внічию.

Сербія не зуміла пробитися у фінальну частину Євро-2020. Серби набрали 14 очок і посіли третє місце, поступившись Португалії трьома пунктами. Чинний чемпіон Європи сьогодні обіграв Люксембург (2:0) і зіграє на континентальній першості.

Варто також зазначити, що Україна уникнула ризику покинути першу шістку кращих команд відбіркового циклу Євро-2020 і впасти до другого кошика посіву (до другого кошика потрапляють команди, що зайняли місця з 7-го по 12-е місце в рейтингу відбору).

Збірну України, у якої стало 20 пунктів (при різниці м’ячів +13), можуть обійти в рейтингу команди Англії, Німеччини та Іспанії. Мінімальна місце, яке може зайняти Україна — шосте, що забезпечує потрапляння в першу корзину. Збірні Франції та Польщі втратили шанс обійти синьо-жовтих.