МЕНЮ

Зеленський висловив співчуття рідним загиблих у одеській трагедії

17 серпня, 2019 - 13:19

Президент України Володимир Зеленський висловив співчуття рідним і близьким загиблих внаслідок пожежі в одеському готелі і пообіцяв справедливе покарання для тих, хто винен у трагедії.

"Одеса. "Токіо Стар". Вночі ми втратили вісім людських життів. Десять людей постраждали, четверо з них – у критичному стані. І це не через війну і обстріли. А через злочинну недбалість та ігнорування елементарних норм протипожежної безпеки, через зневажливе ставлення до людського життя. Цьому буде покладено край", - написав він на своїй сторінці в соцмережі "Фейсбук" у суботу.

Зеленський зазначив, що відповідальність нестимуть не тільки ті, хто безпосередньо винен у пожежі. "Відповість Вадим Чорний, власник так званого готелю", - пообіцяв президент.

Він також зазначив, що особисто простежить за тим, щоб покарання відповідало нормам закону і вимогам справедливості", оскільки не можна ставити власний прибуток вище за людське життя.

Зеленський висловив щирі співчуття рідним і близьким загиблих.

"Дякую рятувальникам і поліції. Окреме дякую одеситу, який прихистив врятованих постояльців цього "готелю", - написав президент.