МЕНЮ

ЄС підтримує проведення суду щодо справи MH17 у Нідерландах

17 липня, 2017 - 11:54

Європейський союз підтримує проведення у Нідерландах судового процесу у справі катастрофи рейсу Malaysian Airlines MH17 на Донбасі.

Про це йдеться у заяві верховної представниці ЄС з питань спільної зовнішньої політики і політики безпеки Федеріки Могеріні.

"Ми вітаємо кроки, зроблені залученими (до розслідування, - ред.) країнами, для ефективного судового розслідування, а також їхнє рішення обрати національну систему правосуддя Нідерландів, яка вбудована у міжнародне співробітництво та має підтримку, як важливий крок до того, щоб притягнути винуватців знищення літака рейсу MH17 до відповідальності", - йдеться у повідомленні.

Європейський Союз висловив підтримку Об'єднаній слідчій групі та привітав важливий прогрес, досягнутий протягом останнього року. Могеріні закликали міжнародну спільноту сприяти розслідуванню, а також висловила співчуття родичам загиблих.

Тим часом міжнародна експертно-журналістська група Bellingcat підтвердила версію про причетність російського зенітно-ракетного комплексу "Бук" до катастрофи MH17 на Донбасі влітку 2014 року.