МЕНЮ

Гройсман пропонує зробити в Гостомелі аеропорт для лоукостів

17 липня, 2017 - 16:18

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман висловив ідею розвитку аеропорту "Гостомель", який  виконує функцію бази для літаків ГП "Антонов", та перетворення його на базовий аеропорт для лоукостів, у тому числі ірландського лоукост-перевізника "Ryanair".

Про це він сказав 17 липня у ході спеціальної наради з питань розвитку авіасполучення та ведення переговорного процесу з лоукост-перевізниками, передає прес-служба уряду.

Прем’єр запропонував розробити проектну документацію розвитку аеропорту "Гостомель", що у Київській області, із визначенням вартості всіх необхідних робіт.   

"Ми зараз маємо ухвалити рішення, яке дозволить нам вирішити одразу декілька питань, серед яких - скасування будь-яких монополій в "Борисполі", залучення нових авіаперевізників та зниження вартості квитків для наших пасажирів", - Гройсман.

За підсумками наради, її учасники вирішили продовжити політику активного залучення лоукостів в Україну, опрацювати в якості тимчасового рішення надання умов для лоукостів в аеропортах "Бориспіль" або "Київ" (Жуляни) на один рік, а за цей час перетворити аеропорт "Гостомель" в аеропорт для лоукост-перевізників.

Окрім того, умовою залучення лоукостів має стати входження перевізників в регіональні аеропорти України.

Гройсман також підтвердив необхідність відновлення та завершення перемовин з "Ryanair" і доручив Міністерству інфраструктури проінформувати інші авіакомпанії про умови залучення перевізників в Україну.