МЕНЮ

У Черкасах завдяки новому пілотному проєкту учні користуватимуться низкою пільг

17 лютого, 2020 - 17:36

У Черкасах невдовзі школярі матимуть муніципальні учнівські квитки, завдяки яким зможуть користуватися низкою пільг та безкоштовним проїздом у електротранспорті. За реалізацію відповідного проєкту днями проголосували члени виконавчого комітету Черкаської міської ради.

Проект реалізують у департаменті освіти Черкаської міської ради. Він передбачатиме, що кожен учень зможе отримати муніципальний учнівський квиток у вигляді картки чи у додатку на смартфоні та користуватися спеціальними пільгами. Такий проєкт, говорить директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов, інтегрує послуги саме для черкаських школярів.

«Після того, як проєкт рішення "Про запровадження муніципального  учнівського квитка" затвердили на виконкомі,  буде активізована подача заявок на його виготовлення, школярі матимуть можливість отримати такий квиток вже протягом місяця», – зазначив посадовець. 

За словами чиновника, такий проєкт є пілотним не лише в Черкасах, а й по Україні. І саме на прикладі Черкас впровадження муніципального учнівського квитка вивчатиметься на всеукраїнському рівні.

 Школярі – власники такого квитка, окрім безкоштовного проїзду в тролейбусах, матимуть пільгу в кінотеатрі «Україна», зоопарку та археологічному музеї.

«Ми будемо надалі працювати, щоб спектр пільг розширювався», - зазначив Сергій Воронов. Про його впровадження він також розповів підчас засідання виконавчого комітету. 

«Що стосується терміналів, у нас були перемовини з певними банківськими системами, проте фактично інтеграція послуг у дану картку здорожчує їх у майже у 20 разів. Банки не хочуть брати на себе таку соціальну ініціативу і друкувати за власні кошти такі картки, тому ми відмовились від цієї ідеї», - зазначив Сергій Воронов.

Тож, аби муніципальним учнівським квитком можна було користуватись у мобільному додатку, розробляється відповідна програма за підтримки вишів Черкас. «Я думаю, що в цій програмі ми зазначимо відповідні умови», - повідомляє посадовець.

Також додає, що учні зможуть користуватись таким квитком і через мобільний додаток «О школа», яким наразі користуються учні черкаських шкіл.

Дизайн самого квитка, учні обирали шляхом голосування.

Інна Молчанова, Черкаси