Єрмак: Процес повернення захоплених РФ кораблів на завершальному етапі

"Процес повернення малих броньованих катерів, захоплених у листопаді 2018 року Росією, вже на завершальному етапі", - заявив радник президента України Андрій Єрмак.

Про це інформує РБК-Україна із посиланням на "Новое время". Нагадаємо, напередодні російське видання "Комерсант" повідомило про "принципове рішення" повернути кораблі Україні. За даними газети, сторони домовилися про передачу кораблів до саміту "нормандської четвірки". У той же час сьогодні МЗС Росії спростувало прив'язку до конкретних дат і заявив, що Київ міг забрати їх у будь-який час.

Пізніше стало відомо, що Україна відправила буксири та пошуково-рятувальний корабель "Сапфір" за захопленими Росією в Керченській протоці судами. За інформацією видання "Думская", захоплені малі броньовані артилерійські катери ВМС України "Бердянськ" і "Нікополь", а також буксир "Яни Капу" сьогодні вночі повернуть українській стороні. Повідомляється, що з портів Південного, Чорноморська і Одеси за ними вийшли пошуково-рятувальний корабель "Сапфір", буксири "Титан" і "Гайдамака".