В українській армії зафіксовано восьмий летальний випадок від COVID-19, загалом хворіє 630 людей

У Збройних силах України зафіксовано восьмий летальний випадок від коронавірусу, за добу зареєстровано 31 новий випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Про це у Facebook повідомляє командування Медичних сил ЗСУ.

"На жаль, у Збройних силах України зафіксовано восьмий летальний випадок від коронавірусу. Так, у зв'язку із захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, 15 вересня помер військовослужбовець (Івано-Франківська область). Військовослужбовець ЗС України захворів гостро 19 серпня і був госпіталізований до Івано-Франківської міської лікарні. Незважаючи на проведену терапію, стан пацієнта погіршувався. Хвороба протікала з вираженою симптоматикою. Військовослужбовець також мав хронічні супутні захворювання. 15 вересня стан здоров'я хворого різко погіршився, реанімаційна бригада розпочала інтенсивну терапію, яка не дала позитивного результату", - йдеться у повідомленні.

Станом на 10:00 середи, 16 вересня, у ЗСУ на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє 630 людей. За минулу добу зареєстровано 31 новий випадок захворювання.

"Із них у закладах охорони здоров'я перебуває сім осіб. (...) Стан здоров'я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування. Удома під наглядом медичної служби перебуває 24 особи. (...) Стан здоров'я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання", - повідомляють командуванні.

Загалом за час пандемії одужали 1 637 людей. На ізоляції (зокрема самоізоляції) перебувають 779 людей. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчі три доби, - 212 людей.