У прифронтовому Маріуполі Митрополит Епіфаній помолився за українських військових

Представники Командування Об’єднаних сил взяли участь в освяченні унікального «Петриківського» розпису кафедрального храму Святого Петра Могили в Маріуполі.

Чин освячення проводив Предстоятель Православної Церкви України Блаженніший Митрополит Епіфаній, повідомляє пресцентр ООС.

Під час богослужіння митрополит Епіфаній помолився за наше військо та визволення українських земель від російських загарбників. У своїй проповіді він зазначив, що українці не прагнуть чужого, а лише хочуть бути господарями у власному домі. Окрім церкви, було освячено і металеву статую Архангела Михаїла.

Начальник штабу – перший заступник Командувача об’єднаних сил генерал-майор Володимир Кидонь вручив митрополиту Епіфанію пам’ятну статуетку операції Об’єднаних сил, а настоятелю храму отцю Уару та Владиці Сергію – відзнаки Командувача ОС «Козацький хрест» І ступеня.

Храм святителя Петра Могили у серпні увійшов до книги рекордів України як єдиний храм у світі, повністю розписаний петриківським розписом. Так, загальна площа розпису складає 500 погонних метрів, робота над ним тривала майже три місяці і завершилася 15 вересня.