МЕНЮ

В Україні набув чинності закон про виплати іноземцям у ЗСУ

16 травня, 2018 - 11:05

В Україні набув чинності закон, що вдосконалює питання виплати одноразової допомоги у разі загибелі чи інвалідності іноземців або осіб без громадянства, які проходять військову службу у Збройних силах України. Відповідний закон опубліковано в "Голосі України" 15 травня.

Згідно із законом, "на іноземців та осіб без громадянства, які на законних підставах проходять військову службу у Збройних силах України за контрактом, поширюються умови та порядок виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності, передбачені для військовослужбовців - громадян України та членів їх сімей".

Нагадаємо, Верховна Рада України 19 квітня ухвалила відповідні зміни до закону "Про військовий обов'язок і військову службу" з метою підвищення рівня соціального захисту іноземців або осіб без громадянства, які проходять військову службу в ЗСУ. Президент Петро Порошенко підписав закон про соціальний захист іноземців на службі у ЗСУ 12 травня.