МЕНЮ

Херсонський художній музей проведе святкову виставку до 40-річного ювілею

16 травня, 2018 - 12:30

18 травня у Херсонському обласному художньому музеї ім. О. Шовкуненка відбудеться відкриття виставкового проекту до 40-річного ювілею закладу під назвою «Україна: від народного мистецтва до модерну».

У рамках проекту відкриються виставки «Українське мистецтво ХІХ – поч. ХХ ст.», «Українське мистецтво ХХ – ХХІ ст.», де представлять живопис та скульптури з колекції музею, а також «Барви Українського розпису» (народні розписи на папері та витинанки). Крім того, спільно з Національним музеєм Тараса Шевченка та Національним художнім музеєм України, вперше в Херсоні представлять 30 оригінальних графічних творів Тараса Шевченка  та виставку п’яти живописних шедеврів Олександра Мурашка.

27 травня Херсонський обласний художній музей відзначає 40-річний ювілей з дня відкриття. За цей час його художня колекція з декількох сотень експонатів виросла до понад 12 000 предметів зберігання. До музейного зібрання увійшли «перлини» вітчизняного та світового мистецтва від XVII ст. до наших днів. Сьогодні художній музей, який розміщено у пам’ятнику архітектури та містобудування початку ХХ ст., будівлі колишньої Міської Думи, є однією з культурних візитівок Херсона.

Іван АНТИПЕНКО, «День», Херсон

Колаж із сайта http://artmuseum.ks.ua/