МЕНЮ

Глава УГКЦ висловив співчуття з приводу пожежі у Нотр-Дамі

16 квітня, 2019 - 18:05

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук висловив співчуття кардиналу Джорджа Понтьє, Президенту французької єпископської конференції, з приводу пожежі у соборі Паризької Богоматері.

Про це повідомляє прес-служба УГКЦ.

"З великим сумом і шоком ми спостерігали за новинами про те, як в перший день Страсного тижня полум’я охопило собор Паризької Богоматері. Від імені Української Греко-Католицької Церкви хотів би висловити в цей час нашу молитовну підтримку Архиєпископові Опеті, нашим братам і сестрам Паризької архидієцезії та всім громадянам Франції", - написав Шевчук у листі до кардинала.

Блаженніший Святослав припустив, що, можливо, деякі з найцінніших творів мистецтва цього собору не лише для західного, а й для всього християнства, зникнуть назавжди.

"Проте ми, як християни, не повинні втрачати надії, оскільки перед лицем спустошення та руйнування віднаходимо надію в нашому воскреслому Господі", – написав архієпископ.

Він наголосив, що в той час, коли видимі стіни цієї церкви-символу сильно пошкоджені, Католицька Церква у Франції залишається міцною та вірною в голошенні Слова Божого.

Нагадаємо, що на відновлення Нотр-Даму підуть десятиліття.