МЕНЮ

У Фастові через вибух у будинку 2 людей загинули, 10 мешканців евакуйовано

15 грудня, 2018 - 09:11

У результаті вибуху в житловому будинку в місті Фастів Київської області загинули двоє і постраждала одна людина.

Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій на офіційному сaйті.

"В результаті вибуху загинули двоє і постраждала одна людина. Вибухом зруйновано кутову частину будинку в межах 4 і 5 під'їздів з п'ятого до третього поверху", - йдеться у зведенні, опублікованому на офіційному сайті ДСНС у суботу вранці.

На базі Фастівського міськвійськкомату розгорнуто і організовано цілодобову роботу Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

З під'їзду будинку була проведена евакуація 10 осіб.

Підготовлено 100 місць (у двох лікарнях та ліцеї) для тимчасового проживання в разі потреби для відселених мешканців будинку.

Біля зруйнованого будинку організовано тимчасовий пункт обігріву та надання психологічної допомоги. Нацполіція продовжує патрулювання з метою недопущення випадків мародерства.

"Проведено підключення до електро та водопостачання з 1 до 3 під'їзду будинку і частково 4 під'їзд. На 15 грудня заплановане проведення робіт з підключення будинку до газопостачання (крім аварійного під'їзду)," - відзначили в ДСНС.

"В 00:26 15 грудня пошуково-рятувальні роботи та розбирання зруйнованих будівельних конструкцій закінчені" - підсумували в ДСНС.