МЕНЮ

У Дніпрі знов зібралися найвідоміші блогери України

15 червня, 2018 - 23:09

У Дніпрі на літньому майданчику Музею українського живопису урочисто  відкрився II фестиваль блогерів «Дніпровський пост». Він приурочений до Міжнародного дня блогерів (14 червня) та проходить у рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця». Фестиваль є унікальним заходом відкритого формату, де у продовж двох днів триватимуть дискусії на соціально-політичні, економічні, культурні та міжнародні теми. Окрім того, фестиваль має сприяти підвищенню туристичної привабливості міста. Він надає можливість Дніпру заявити про себе у соцмережах, адже у запрошених блогерів загалом понад півтора мільйона підписників.                                 

Вперше фестиваль блогерів проходив  у Дніпрі у середині червня минулого року. Серед запрошених блогерів були відомі художники, телеведучі, письменники, народні депутати та навіть священики. Цього року на фестиваль приїхало понад 30 блогерів, серед яких Роман Скрипін, Борислав Береза, Ян Валєтов, Юрій Гудименко, Олександр Дедюхін, Макс Бужанський, Леонід Швець, Денис Казанський, Олена Балаба, Роман Шрайк, Татуся Бо, Олена Яхно, Максим Музика та інші відомі особи.  У рамках заходу заплановано вісім панелей, на яких обговорюватимуть історію, культуру, мову, релігію, інновації, економіку, бізнес, війну на Донбасі, Крим, соціальні мережі, політику, журналістику, вибори та інформаційну війну.

На відкритті фестивалю ведучий заходу Євген Гендін зачитав лист російського блогера Аркадія Бабченка, який був запрошений на фестиваль, але з певних причин не зміг бути присутнім на заході. Гостей міста та жителів Дніпра, які прийшли на церемонію відкриття, привітав міський голова Борис Філатов, який і сам є дуже популярним блогером з рекордною кількістю підписчиків – більш як 200 тисяч осіб.

Зокрема, мер відзначив плідну співпрацю міської влади з командою губернатора Валентина Резниченка. Серед блогерів, присутніх на фестивалі – помічник губернатора Юрій Голик. За кілька годин до відкриття мер мав дружню зустріч з блогерами у своєму кабінеті. Під час неї говорили про проблеми Дніпра та шляхи їх вирішення, урбаністичні процеси, про переселенців, трудову міграцію та реформи в країні. За словами Бориса Філатова, крім зношеного житлового фонду, неабиякою проблемою для міста є незаконні кіоски та парковки. Водночас гострі зауваження деяких блогерів, відзначив мер, знайшли відгук. Зокрема, незабаром в місті стартує реконструкція вул. Курчатова, про стан якої торік писав блогер Денис Казанський. Як повідомляється, кошти на проведення фестивалю надали меценати та спонсори, які підтримують програму мера. Вхід на «Дніпровський пост» цілком вільний. Крім цього, всі охочі зможуть переглянути онлайн-трансляцію на Skrypin.UA та UMN.

Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпро