МЕНЮ

Вінничани боргують тепловикам понад 170 млн грн

15 січня, 2020 - 16:21

Незважаючи на перерахунок у бік зменшення вартості тарифів на тепло і гарячу воду, вінницькі споживачі не поспішають сплачувати за отримані послуги. На сьогодні борг населення перед теплопостачальним підприємством сягає понад 170 млн. гривень. Відсоток розрахунку за послуги, спожиті в попередньому місяці, становить лише 10 %.

«До 20 січня залишилось кілька днів, а відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 630 всі споживачі зобов’язані сплачувати за комунальні послуги саме до 20 числа щомісяця, – повідомляє пресслужба КП «Вінницяміськтеплоенерго». – Аби споживачі не плуталися у двох сумах, що містяться в платіжках після перерахунку, сплачувати потрібно стільки, як зазначено в графі «до сплати». Це остаточна сума, враховуючи перерахунок, який було зроблено, відповідно до рішення міськвиконкому».

Нагадаємо, 9 січня виконавчий комітет Вінницької міської ради ухвалив рішення про зниження вартості послуги з гарячого постачання та тепла. Причиною цьому стала зміна ціни на природній газ протягом опалювального періоду 2019–2020 року. В результаті за тепло, спожите в грудні, вінничани мають сплатити в середньому на 26 % менше. Вартість послуги з гарячого водопостачання знизилася орієнтовно на 23 %. Також члени виконкому звернулися до НКРЕКП з вимогою затвердити тариф відповідно до ціни на газ у січні.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця