МЕНЮ

Ірландський лоукостер запустив новий рейс із Херсона

15 січня, 2020 - 11:55

15 січня авіакомпанія Ryanair здійснила перший рейс за маршрутом Катовіце – Херсон та Херсон – Катовіце. На сайті авіакомпанії зазначено, що даний рейс виконуватиметься двічі на тиждень. Ціни на квитки доступні за ціною від 10 євро (близько 260 грн.) в одному напрямку.

17 грудня минулого року ірландський лоукостер запустив рейс Херсон – Краків. Він також здійснюється двічі на тиждень. Квитки доступні на сайті авіакомпанії за цінами від 15 євро.

З 30 березня цього року Ryanair планує відкрити ще один рейс із Херсона до Відня. Квитки уже доступні для замовлення. Ціни стартують від 21 євро.

На сьогоднішній день із аеропорту Херсон виконуються регулярні рейси до Києва і Стамбула. Нещодавно голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв заявив, що веде переговори стосовно відкриття рейсу Херсон – Львів.

«Нещодавно я звернувся офіційним листом до Міністерства інфраструктури України та до керівництва однієї з українських авіакомпаній. З приводу запуску авіарейсу у напрямку «Херсон – Львів». Для того аби мешканці нашої області могли подорожувати до Львова за прийнятну ціну, а львів’яни відкрили для себе Херсон та Херсонщину», – заявив під час зустрічі із журналістами Юрій Гусєв.

Іван АНТИПЕНКО, «День», Херсон