МЕНЮ

Гончарук розпорядився провести переатестацію всіх працівників Державної податкової служби

15 січня, 2020 - 10:52

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук розпорядився провести переатестацію всіх співробітників Державної податкової служби у зв'язку з виявленням фактів корупції в управлінні ДПС в Одеській області

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Ми нікому не дозволимо в новій податковій вимагати гроші у підприємців і прикриватися "дахом". Всі корупційні прояви в державних органах будуть знищені в корені. Якщо раніше подібні ситуації були нормою, то зараз цього не буде. Судячи з того, що ця історія сталася недавно - далеко не всі державні службовці усвідомили, що правила змінилися", – написав Гончарук.

Прем'єр зазначив, що розслідування таких випадків буде максимально публічним, щоб люди знали в обличчя хабарників та корупціонерів.

Він доручив керівнику ДПС Сергію Верланову поїхати на місце події, розібратися в ситуації та доповісти про результати.

Також Гончарук доручив провести перевірку доброчесності та відповідності антикорупційному законодавству керівників територіальних органів ДПС та її центрального апарату.

Крім того, в двотижневий термін Верланов зобов'язаний розробити і подати в Кабмін план переатестації всіх співробітників Державної податкової служби.