МЕНЮ

Міністерство у справах ветеранів допомагатиме підозрюваним у вбивстві Шеремета

14 грудня, 2019 - 20:42

Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб готове надати підозрюваним у вбивстві журналіста Павла Шеремета весь спектр правової допомоги.

Про це йдеться у заяві міністерки у справах ветеранів Оксани Коляди, оприлюдненій на офіційному сайті Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

"Мінветеранів буде виконувати свої прямі функції по відношенню до бенефіціарів. Ми готові надати весь спектр правової допомоги, не даючи при цьому оцінку справи по суті", - зазначила вона.

Міністерка повідомила, що особисто знайома з підозрюваними Владом й Інною Грищенками, Андрієм Антоненком, Юлією Кузьменко та Яною Дугарь. За її словами, всі вони є визнаними авторитетами в ветеранському і волонтерському русі. "Оскільки всі з обвинувачених є беззаперечними авторитетами у ветеранському і волонтерському русі, відділяти справу від образу усього руху вже не вийде. Чим би не закінчилась ця справа - програє держава, насамперед репутаційно", - написала вона.

Також Коляда наголосила, що з огляду на чутливість теми, суспільну значимість Павла Шеремета, а також фігур обвинувачених, рівень доказової бази у цій справі має бути абсолютно переконливим. "У разі, якщо виникатимуть найменші сумніви у адекватності звинувачень, репутаційні ризики держави будуть збільшені у рази", - зазначила міністерка.