МЕНЮ

Мей звинуватила Кремль у втручанні у вибори та кібершпигунстві

14 листопада, 2017 - 09:13

Під час виступу на банкеті лорд-мера Лондонського Сіті, британський прем'єр Тереза Мей звинуватила російську владу у втручанні у вибори та кібершпигунстві. Очільниця британського уряду заявила, що Москва поширює фейкові новини, аби "посіяти розбрат на Заході", пише BBC.

Мей також заявила, що підконтрольні Путіну російські чиновники намагаються "підірвати вільні суспільства".

Її слова контрастують із ремарками президента США Дональда Трампа, який минулого тижня заявив, що він вірить Путіну, коли той запевняє, що російська влада не втручалася в американську президентську кампанію.

Міністр закордонних справ Британії Борис Джонсон планує відвідати Росію наступного місяця.

Під час виступу Мей також звинуватила лідера РФ в анексії українського Криму, розпалюванні конфлікту на сході України, порушенні повітряного простору європейських країн та ймовірному кібершпигунстві, зокрема у втручанні у вибори в зарубіжних країнах і хакерських атаках на німецький бундестаг та міністерство оборони Данії.

Мей наголосила, що Лондон не бажає "повертатися до "холодної війни" або ж перебувати в стані постійної конфронтації", але якщо Росія продовжить реалізовувати свою нинішню політику, Британія має захищати свої інтереси, Європи і всього світу.