МЕНЮ

Війни розпочинають завжди не військові, а політики, - Смешко

14 березня, 2019 - 11:49

Менше усього війни хочуть кадрові військові. Але, війни розпочинають завжди не військові, а політики, сказав Ігор Смешко у відповідь на запитання одного з виборців.

Зазначимо, отримати відповідь на своє запитання може кожен виборець у рамках кампанії "500 запитань від виборців до Ігоря Смешка".

Трансляцію можна побачити на каналі у УouТube.

«...війни розрочинають завжди не військові, а політики. Деякі, навіть граються війною, думаючі, що це звичайний бізнес. Тому, війна це дуже серьозна і сурова річ, щоб довіряти її бізнесовим баригам і популістам - політиканам. Але, політичну владу обираєте Ви, а не ми - військові», - сказав Смешко, цитує його відповідь на своїй сторінці у Facebook Марина Єрмілова.

«... на останній війні мій дід загинув у 1941, батько провів багато років в полоні, перший чоловік мами- батько моєї старшої сестри, кадровий офіцер - льотчик, загинув у 1944, мій дядько - брат мами, також офіцер - загинув в останій рік війни. А, два тріюродних дядька, по лініі мого батька - загинули у Луцьку у 1944 році, в УПА.

Сам із 16 років - у Збройних Силах. Половину мого курсантського зводу уже немає у живих...Що Ви мали на увазі, у Ваших словах до мене? Що, я не розумію, що таке війна?», - йдеться у повідомленні.

Ігор Смешко також додав, що справжні розвідники перші зустрічають війну тоді,  «коли ще і порох не димиться і тихо гинуть на невидимих для інших війнах - без об‘явлення про це у ЗМІ.».

Він також зазначив, що з його колишніх підлеглих таких уже троє.