МЕНЮ

Першою людиною на Марсі може стати жінка

14 березня, 2019 - 15:49

Першою людиною на Марсі і при наступній висадці на Місяць, швидше за все, буде жінка.

Про це повідомив директор Національного управління США з повітроплавання і дослідження космічного простору NASA Джим Брайденстайн в радіоінтерв’ю з Science Friday, передає телеканал 112-Україна.

"Жінки зіграють головну роль в майбутньому освоєнні космосу", - йдеться в повідомленні.

"На 29 березня запланований перший в історії вихід жіночої команди у відкритий космос з борту МКС. NASA прагне до того, щоб мати широкі і різноманітні лави талановитих космонавтів" - повідомив директор NASA.

Зазначається, що політ на Місяць готується дуже ретельно, для того, щоб не просто відвідати супутник, а залишитись там.

"Ймовірно жінка буде наступною людиною на Місяці та першою на Марсі. Перший жіночий політ відбудеться в кінці березня, який є Національним жіночим місяцем. Таким чином NASA прагне до того, щоб мати широкі і різноманітні лави талановитих космонавтів. З нетерпінням чекаємо першої жінки на Місяці", - заявив Брайденстайн.

Колишній головний науковий співробітник відомства Еллен Стофан в інтерв'ю з Vox заявила, що висадка людей на Червону планету могла б відбутися в найближчі п'ять років.

Як зазначає Еллен Стофан, швидкі терміни можуть стати можливими, якщо США "витратить гроші" на цей захід.

Нагадаємо, NASA вже оголосило склад першої в історії жіночої космічної місії. У складі місії – чотири жінки, які вийдуть у відкритий космос, приблизно за 400 км над Землею, щоб замінити сонячні батареї МКС.