МЕНЮ

Балуха відправили з Ярославля у колонію в Тверській області

14 березня, 2019 - 14:41

Російська журналістка і громадський активіст Вікторія Івлєва повідомила, що етапований з окупованого Криму засуджений український активіст Володимир Балух «знайшовся» в російському Ярославлі.

Про це Івлєва написала на своїй сторінці у Facebook.

«Володимира Балуха, який раптово загубився в пересиланнях, викрадений без теплого одягу з колонії в Керчі, знайшовся завдяки зусиллям великої кількості людей в різних містах Росії. Знайшовся він сьогодні вночі в Ярославлі. До цього Балух був у Воронежі, але там його виявити не вдалося, а ще до цього - в Краснодарі. Сьогодні о 16-30 його вивезли з Ярославля, ймовірно, до Твері », - написала Івлєва.

За її словами, «турботливі люди з« Русі сидить »встигли передати йому трохи продуктів, а навколишні зеки - теплі черевики».

Активістка подякувала всім, хто «шукав і таки знайшов Балуха».

Українського політв'язня Володимира Балуха повинні завтра, 14 березня, доставити у колонію в Тверській області.

Про це повідомляє Громадське з посиланням на матір політв'язня Наталю Балух.

"Вчора його відправили з Ярославля у Твер. Завтра він має бути там", - сказала Наталя.

Вона розповіла, що син дзвонив, коли був в Ярославлі: "Про себе, про своє здоров'я нічого не говорить. Тільки питає: "Мама, як здоров'я, як у тебе справи?"

За словами матері, вчора, 13 березня, через правозахисників Володимиру встигли передати продукти та цигарки. Вона додала, що за період незаконного утримання її сина вона бачила його два рази. Востаннє влітку 2018 року.