МЕНЮ

Зеленський обговорив із сенаторами США перебіг антикорупційних реформ та деолігархізацію в Україні

14 лютого, 2020 - 17:17

Президент України Володимир Зеленський обговорив із сенаторами США Рональдом Джонсоном, Джоном Баррассо та Крістофером Мерфі перебіг реформ в Україні та співпрацю з Міжнародним валютним фондом (МВФ)

"У нас дуже хороші відносини з МВФ. Ми робимо багато для подолання корупції, перезапускаємо правоохоронну систему, ухвалюємо для цього багато законопроектів", - повідомив Зеленський під час зустрічі, передає прес-служба президента.

"Ми боремося з монополіями, тепер приватизація відбувається за відкритим конкурсом. І це теж сприятиме боротьбі з корупцією в нашій державі", - додав він, розповідаючи про ухвалення законів, які сприяють деолігархізації країни. Президент уточнив, що на сьогодні в Україні готують до приватизації понад півтисячі державних підприємств.

Зеленський наголосив, що його ціль - змінити імідж України у світі.

"Ми хочемо, щоб, говорячи про Україну, люди думали не про корупцію, а про те, яка в нас чудова країна з хорошими людьми та привабливим інвестиційним кліматом", - розповів він.

Президент також висловив подяку сенаторам за підтримку України в її боротьбі за територіальну цілісність.

"Хочу подякувати вам за двопартійну підтримку. Ми знаємо, що представники обох партій США підтримують Україну – наш суверенітет, територіальну цілісність і допомагають нам не просто на словах", - зауважив він.

Сенатори, у свою чергу, підтвердили, що бачать позитивні зміни в Україні, і США готові продовжувати підтримку країни на шляху цих змін.