МЕНЮ

У Вінниці розробили мапу парковок та онлайн-платформу з правил паркування

14 лютого, 2020 - 12:37

На офіційному сайті Вінницької міської ради з’явилася мапа вінницьких парковок, яка дозволяє вінницьким водіям завчасно продумувати свій маршрут та планувати його із розрахунком того, де можна буде залишити автівку у разі необхідності. Окрім цього, готується інформаційна онлайн-платформа для водіїв-порушників правил паркування. Завдяки сервісу, власники автівок зможуть дізнатися про розмір штрафу, час та місце евакуації автомобіля, а також на який спецмайданчик його евакуйовали. На сторінці містяться і реквізити для оплати штрафів за постановою про адміністративні порушення. Також зазначені контакти відділу паркування, за якими можна звертатися за консультацією.

«Наприкінці минулого року у Вінниці почав працювати відділ з паркування. На початку своєї діяльності інспектори проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу із водіям щодо дотримання правил паркування транспортних засобів на вулицях обласного центру. Тепер інспектори з паркування накладатимуть адміністративні стягнення на порушників ПДР», – каже начальник відділу паркування департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Геннадій Богуславський.

Він додає, що для зручності водіїв і кращої взаємодії з вінничанами, відділ паркування створив три канали комунікації із назвою «Паркування Вінниця»: у Facebook, у Telegram каналі та групу у Viber. Через них жителі міста можуть повідомляти про транспорт, який припаркований з порушеннями правил та ставити питання працівникам відділу паркування  тощо.

Нагадаємо, що з середини грудня минулого року на вулицях Вінниці почали працювати інспектори з паркування. Два місяці вони проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу із водіям щодо дотримання правил паркування транспортних засобів на вулицях обласного центру. За цей час роздали 16 тисяч інформаційних листівок водіям, які припаркували автівки в невстановлених місцях. З 25 лютого планують наводити лад на вулицях міста за допомогою штрафів, накладаючи адміністративні стягнення на порушників ПДР.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця