У Вінниці розробили мапу парковок та онлайн-платформу з правил паркування

На офіційному сайті Вінницької міської ради з’явилася мапа вінницьких парковок, яка дозволяє вінницьким водіям завчасно продумувати свій маршрут та планувати його із розрахунком того, де можна буде залишити автівку у разі необхідності. Окрім цього, готується інформаційна онлайн-платформа для водіїв-порушників правил паркування. Завдяки сервісу, власники автівок зможуть дізнатися про розмір штрафу, час та місце евакуації автомобіля, а також на який спецмайданчик його евакуйовали. На сторінці містяться і реквізити для оплати штрафів за постановою про адміністративні порушення. Також зазначені контакти відділу паркування, за якими можна звертатися за консультацією.

«Наприкінці минулого року у Вінниці почав працювати відділ з паркування. На початку своєї діяльності інспектори проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу із водіям щодо дотримання правил паркування транспортних засобів на вулицях обласного центру. Тепер інспектори з паркування накладатимуть адміністративні стягнення на порушників ПДР», – каже начальник відділу паркування департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Геннадій Богуславський.

Він додає, що для зручності водіїв і кращої взаємодії з вінничанами, відділ паркування створив три канали комунікації із назвою «Паркування Вінниця»: у Facebook, у Telegram каналі та групу у Viber. Через них жителі міста можуть повідомляти про транспорт, який припаркований з порушеннями правил та ставити питання працівникам відділу паркування  тощо.

Нагадаємо, що з середини грудня минулого року на вулицях Вінниці почали працювати інспектори з паркування. Два місяці вони проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу із водіям щодо дотримання правил паркування транспортних засобів на вулицях обласного центру. За цей час роздали 16 тисяч інформаційних листівок водіям, які припаркували автівки в невстановлених місцях. З 25 лютого планують наводити лад на вулицях міста за допомогою штрафів, накладаючи адміністративні стягнення на порушників ПДР.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця