Справа Шеремета: Розгляд скарги на продовження арешту Антоненку перенесено на 20 лютого

Київський апеляційний суд переніс розгляд апеляційної скарги захисту на рішення суду щодо продовження тримання під вартою ветерана АТО та музиканта Андрія “Riffmaster” Антоненка, якого підозрюють у вбивстві журналіста Павла Шеремета на 20 лютого.

Про це розповів адвокат Антоненка Станіслав Кулик, повідомляє УНН.

На питання журналіста, на коли перенесли розгляд апеляційної скарги на продовження запобіжного заходу Антоненку, Кулик відповів: “20 лютого о 10:30”.

За словами адвоката, розгляд апеляції перенесли через ненадходження матеріалів справи з Печерського суду та недоставлення Антоненка до апеляційного суду.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва продовжив тримання під вартою ветерану АТО та музиканта Андрію “Riffmaster” Антоненку до 4 квітня.

Як повідомлялося, правоохоронці назвали підозрюваних у вбивстві Павла Шеремета: Яна Дугарь, Андрій Антоненко, подружжя Інна та Владислав Грищенки, Юлія Кузьменко.

Також нагадаємо, 20 липня 2016 року близько 7:45 ранку стався вибух в автомобілі на перехресті вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка в Києві. В результаті вибуху загинув відомий журналіст Павло Шеремет.