В Ірані тривають протести студентів через збитий літак МАУ

Студенти університетів Тегерана та Ісфагана провели протести через збитий літак «Міжнародних авіаліній України».

Про це повідомляє RadioFarda.

«У понеділок студенти кількох університетів Тегерана та Ісфагана провели мітинги та скандували гасла проти Басідж (іранська напіввійськова організація, що виконує функцію народної поліції – ред.) та режиму Тегерана на третій день (протестів – ред.)», - йдеться у повідомленні.

Як видно на відео з протесту в Ісфаганському індустріальному університеті, студенти скандують: "Екзекуція та ув'язнення більше нас не лякають" та "Геть, Басідж".

За даними користувачів соціальних мереж, десятки протестувальників були заарештовані в неділю в різних містах, включаючи Тегеран, Бабол, Керманшах, Амол і Тебріз.

У неділю тисячі протестувальників скандували лозунги проти верховного лідера Ірану Алі Хаменеї та Корпусу вартових Ісламської революції в Тегерані і кількох інших іранських містах. Поліція застосувала сльозогінний газ проти мітингувальників у багатьох місцях, включаючи кілька станцій метро в Тегерані.

На фото, зроблених у попередні два дні протестів, можна було побачити поранених та калюжі крові на землі. Також повідомляється, що були чутні постріли, хоча поліція заперечувала, що відкривала вогонь.