Голосування законопроекту №2598 призведе до спустошення бюджетів розвитку міст, - експерт

«Бачу, що увагу українських медіа більше привернуло перетворення "Оушн плази" на ісландський гейзер, ніж спільна заява лідерів місцевого самоврядування й експертів щодо ризиків, які містить запропонований текст змін до Конституції України щодо, наче б то, децентралізації.

Так от скажу я шановним журналістам, що у випадку голосування запропонованого законопроекту №2598 у подібних гейзерах будуть всі міста України з централізованим опаленням.» - запевняє експерт.

«Вилучення з тексту Конституції України, як це пропонують автори проекту, державних гарантій повного фінансування делегованих повноважень призведе до спустошення бюджетів розвитку міст.

А на ряду з командно-адміністративною економікою, де тарифи на тепло встановлюються не від економічно обґрунтованих показників з необхідністтю наявності інвестиційного компоненту на капітальне оновлення теплотрас, а в догоду політичним рейтингам влади - це гарантовано приведе до техногенних катастроф в українських містах!» - пише Руслан Рохов.

«Якщо нова влада не хоче створювати кращих умов для місцевого розвитку, то нехай бодай не погіршують їх!», - додає на завершення він.

Відзначимо, що в період президентської виборчої кампанії у 2019 році штаб, на той момент кандидата Володимира Зеленського, здійснив розсилку де представив Руслана Рохова своїм експертом з питань децентралізації та місцевого розвитку.

Цю інформацію тоді підтвердив і сам експерт на власній сторінці в Фб.