МЕНЮ

Вбивство Шеремета: відвід судді Вовка у справі підозрюваної Кузьменко не задовольнили

13 грудня, 2019 - 19:54

Печерський районний суд Києва не задовольнив клопотання про відвід судді Сергія Вовка у справі Юлії Кузьменко, яку підозрюють у причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета. Відповідне рішення оголосила суддя Світлана Шапутько, повідомляє Укрінформ.

“Твердження захисту про особисту зацікавленість слідчого судді Вовка в розгляді клопотання, залежність судді від генерального прокурора України та негативне ставлення до учасників Революції Гідності є припущенням сторони захисту... Інші вислухані стороною захисту в обґрунтуванні відводу твердження за своїм змістом є висловленням незгоди з процесуальними діями слідчого судді внаслідок їх суб’єктивної оцінки. На підставі викладеного вважаю відсутніми дані, які б свідчили про наявність обставин, які викликають сумнів у неупередженості слідчого судді Вовка щодо розгляду клопотання ... На підставі викладеного ухвалив заяву захисника Добоша залишити без задоволення”, - оголосила суддя.

Таке рішення присутні у залі зустріли вигуками “Ганьба”.

Як повідомлялося, 13 грудня Печерський райсуд столиці розпочав обирати запобіжний захід волонтерці і лікарю Науково-практичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ Юлії Кузьменко, яка підозрюється у причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета.

На початку судового засідання адвокат Юлії Кузьменко Владислав Добош заявив відвід судді Сергію Вовку, пославшись на його нібито упереджене ставлення до фігурантів справи Шеремета.