МЕНЮ

ПЦУ та Мальтійський Орден реалізовуватимуть спільні благодійні проекти

13 грудня, 2019 - 12:45

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 12 грудня 2019 року зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Суверенного Мальтійського Ордену в Україні Антоніо Газзанті Пульєзе ді Котроне. Пана Посла супроводжувала співробітниця дипустанови.

На зустрічі також був присутній заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, повідомляє прес-служба ПЦУ на офіційному сайті

Сторони обговорили низку питань гуманітарного спрямування, адже Мальтійський Орден також активно займається діяльністю у цій сфері.

Зокрема, мова йшла про допомогу нужденним на Сході України та в інших регіонах нашої держави. В контексті цього Митрополит Епіфаній розповів високоповажним гостям про діяльність Управління соціального служіння та благодійності «Елеос-Україна».

У підсумку було висловлено готовність розвивати співробітництво між Православною Церквою України та Мальтійським Орденом, шляхом координації зусиль задля реалізації спільних благодійних проектів.

Окрім того, спілкування стосувалося соціально-політичної і економічної ситуації в Україні та світі. Було зазначено, що саме духовні цінності є тим важливим фактором, який може сприяти розв’язанню різноманітних кризових ситуацій.