У Кропивницькому перейменували вулицю на честь Володимира Панченка

Сьогодні, 13 жовтня, депутати Кропивницької міської ради перейменували вулицю Декабристів на вулицю Володимира Панченка, повідомляє портал З перших уст.

Володимир Панченко – відома в Україні постать: був народним депутатом І скликання, знаний науковець, педагог, доктор філологічних наук, професор, автор статей, монографій, підручників, патріот України. Він був постійним автором і відданим другом "Дня", майже всі книги серії «Бібліотека газети «День» прикрашали статті Володимира Панченка. Тривалий час жив і працював у Кіровограді (нині – Кропивницький), був незаперечним лідером демократичних сил Кіровоградщини.

Торік, за два місяці до смерті Володимира Панченка, міська рада присвоїла йому звання почесного громадянина міста. Пізніше його ім'ям було названо міську центральну бібліотеку.

«Для нас це принципова позиція – мати в місті вулицю, названу на честь такої видатної особистості. Його внесок у розбудову України не можливо переоцінити, і ми пишаємося, що було його сучасниками», – прокоментував рішення депутатів міський голова Андрій Райкович.

З ініціативою перейменувати вулицю виступили громадські активісти, друзі Володимира Панченка. Їх підтримала міська топонімічна комісія.