МЕНЮ

Засідання суду у справі Плотницького зірвали через самовідвод суддів

13 вересня, 2017 - 15:03

Суд на головою так званої "ЛНР" Ігорем Плотницьким по справі про катастрофі Іл-76 в аеропорту Луганська знову не відбувся через самвідведення нових суддів. Про це на своїй сторінці в Facebook написав адвокат сімей загиблих військових Віталій Погосян.

За словами Погосяна, нова колегія суддів заявила про свій відвід, мотивуючи прийняте рішення упередженим розподілом для участі в судовому процесі, що впливає на публічність і справедливість розгляду справи. При цьому він зазначає, що нові судді після самовідводу попередньої колегії були призначені автоматично.

"Нова колегія була визначена автоматизованою системою 4 серпня і підготовче засідання призначено на 12 вересня. З моменту визначення нового складу колегії, жоден із суддів не звернувся з відповідною заявою про порушення під час здійснення автоматизованого розподілу судових справ, на які вони посилалися під час оголошення своїх заяв про самовідвід 12 вересня", - написав він.

Коли Бабушинский суд Дніпра збереться на нове засідання у справі Плотницького не уточнюється. Попереднє засідання, яке повинно було пройти 20 липня, також не відбулося через самовідводу суддів.