МЕНЮ

Єгор Божко став головою Служби зовнішньої розвідки України

13 вересня, 2017 - 14:21

Президент Петро Порошенко підписав указ про призначення Єгора Божка головою Служби зовнішньої розвідки України. Колективу СЗР представили нового керівника. Про це повідомляє прес-служба АПУ.

Із червня 2015 року Єгор Божок виконував обов’язки Глави Місії України при НАТО.

"Я знаю Єгора Божка давно – як патріота, рішучу, професійну людину, яка має величезний досвід закордонної роботи", – сказав Порошенко.

За словами президента, робота Єгора Божка у Місії України при НАТО дала можливість скоординувати зусилля міжнародних партнерів на підтримку України та значно підсилити обороноздатність держави. Він також зауважив, що ця діяльність має особливе значення для захисту національних інтересів України.

Порошенко окреслив стратегічні напрямки розвитку Служби та її взаємодії з ключовими партнерами. Він також висловив впевненість, що новопризначеному керівнику вдасться значно підсилити ефективність роботи Служби та взаємодії з іншими відомствами оборонного блоку.

Нагадаємо, раніше Порошенко присвоїв звання Героя України співробітнику Головного управління розвідки Міноборони полковнику Максиму Шаповал, який загинув унаслідок вибуху його автомобіля у Києві.