У Києві відкрили найвищий світловий пішохідний фонтан в Україні

Фонтан у парку Партизанської слави в Києві внесено до Національного реєстру рекордів України як найвищий світловий пішохідний фонтан. Відповідний сертифікат було вручено "Київзеленбуду" під час відкриття фонтана 12 серпня.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

"Коли ми оновлюємо парки, то намагаємося підкреслити їхню особливість, додати їм емоцій. Вважаю, що в парку Партизанської слави нам вдалося це максимально. Ми не лише дотрималися стандартів у створенні сучасного простору для відпочинку, а й збудували унікальний для України об’єкт. Фонтани – це завжди позитив, а найвищий пішохідний світловий – це вже неабияка гордість", - заявив в. о. генерального директора "Київзеленбуду" Олексій Король.

Світловий пішохідний фонтан є одним з елементів входу до парку і складається з п’яти арок заввишки від 6 до 7,7 м. Між струменями води, що підіймаються знизу, можна пройтися. Для створення водного малюнка було встановлено 464 форсунки. У вечірній час фонтан підсвічується за допомогою LED-світильників, які відтворюють 16,7 млн відтінків. Крім того, є інтерактивний режим – можна самостійно змінювати сценарій водограю.

Фонтан працює щодня з 10:00 до 15:00 і вечірньої пори з 18:00 до 23:00, окрім вівторка (технічний день), коли фонтан чиститимуть і перевірятимуть справність усіх систем.