На львівській Ратуші вивісили прапор в підтримку протестуючих білорусів

Учора вечором на фасаді Львівської міської ради вивісили великий історичний біло-червоний прапор Білорусі. Він є свідченням підтримки людей, що протестують проти нечесних виборів в країні та проти силового розгону мітингів владою.

Як зазначили в міськраді, Львів висловлює підтримку мешканцям Білорусі та вважає неприпустимими дії влади щодо мирних протестувальників у країні.

«Кожна тверезомисляча людина, яка сьогодні бачить картинку з Білорусі - як б’ють невинних людей, кидають за грати, розуміє, що це недопустимо. Українці також зазнали репресій. Ми бажаємо білорусам твердості, щоб вони перемагали. Ми б дуже хотіли, щоб Білорусь була вільною, сильною, так як і Україна, тому що ми — сусіди, а за сусідів завжди серце болить. Ми з вами!», — зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Варто зазначити, що сьогодні у Львові на площі Ринок відбудеться акція солідарності з народом Білорусі.

Нагадаємо, що масові протести в країні спалахнули 9 серпня, після оголошення результатів виборів президента Білорусі. За попередніми даними, перемогу із більше 80% голосів на них здобув незмінний уже 26 років Олександр Лукашенко. Щоб попередити протести у великих містах «глушили» інтернет та вимикали мобільний зв’язок. Але це не зупинило масові протести. На їх придушення влада кинула тисячі силовиків, які жорстоко розправляються з протестуючими. Вже затримано тисячі людей, є смертельні випадки. Проте протести в країні тривають далі.

Павло Паламарчук, "День", Львів