МЕНЮ

Через різкі заяви Макрона щодо мігрантів Італія викликала посла Франції

13 червня, 2018 - 14:54

Італія викликала французького посла для переговорів після звинувачень з боку Франції у цинічній, безвідповідальній поведінці щодо судна з мігрантами на борту, які застрягли у Середземному морі, передає УНН з посиланням на AP.

Раніше уряд Італії закрив свої порти для кораблів з врятованими у Середземному морі біженцями, заявивши, що мігрантів має приймати Мальта.

Франція засудила відмову сусідньої держави та звинуватила італійський уряд у "цинізмі" та попросила Рим переглянути свою позицію, повідомляло раніше видання Reuters.

Під час брифінгу після засідання уряду Франції, представник уряду Бенжамін Гріво заявив, що президент Еммануель Макрон дав зрозуміти, що країна з найближчою береговою лінією до судна, що потерпіло лихо, несе відповідальність згідно з морським правом.

"Існує ступінь цинізму і безвідповідальності в поведінці уряду Італії щодо цієї драматичної гуманітарної ситуації", - Гріво процитував Макрона напередодні.

Відомо, що на борту судна знаходилось 629 мігрантів, у тому числі 11 дітей та сім вагітних жінок. вони в неділю застрягли у Середземному морі через відмову Італії та Мальти прийняти корабель.