МЕНЮ

Порошенко анонсував "амбітний" план саміту Україна-ЄС

13 травня, 2019 - 20:06

Україна збереже послідовність курсу на європейську інтеграцію, зокрема, вже зараз формується «дуже амбітний» порядок денний для майбутнього саміту Україна-ЄС, який відбудеться влітку цього року.

Про це у понеділок у Брюсселі заявив Президент України Петро Порошенко, який бере участь у заходах з відзначення 10-ї річниці програми ЄС «Східне партнерство», повідомляє Укрінформ.

«Сьогодні-завтра проходить саміт “Східного партнерства”. Чітко задекларовано, що Україна є лідером “Східного партнерства”, на сьогоднішній день ми твердо стоїмо на позиції «більше за більше» - тобто тим, хто більше зробив, має надаватися більше можливостей. При цьому програма “Східного партнерства” аж ніяк не обмежує наше двостороннє співробітництво. Було підтверджено, що влітку цього року відбудеться саміт Україна-ЄС, і зараз вже формується дуже амбітний порядок денний”, - сказав Порошенко.

Він додав, що запропонував ряд речей для того, щоб темпи співробітництва між Україною та Європейським Союзом не знижувалися, “і це вдалося”.