МЕНЮ

Трамп запропонував проект бюджету США на наступний рік з сумою в $4,4 трильйона

13 лютого, 2018 - 10:53

Уряд Сполучених Штатів Америки представив проект бюджету на наступний фіскальний рік. Внесений у понеділок, 12 лютого, на розгляд законодавців Конгресу проект головного фінансового документа країни зверстано з сумою в 4,4 трильйона доларів, повідомляє прес-служба Білого дому.

Пропозиція адміністрації Білого дому передбачає виділення в наступному фіскальному році 716 мільярдів доларів на оборону. Ця сума включає в себе також видатки на глибоку модернізацію американських ядерних арсеналів. Ще 23 мільярди пропонується виділити на покращення безпеки кордонів Сполучених Штатів, у тому числі й розбудову стіни на кордоні з Мексикою. Команда Трампа пропонує у новому бюджеті також виділення 200 мільярдів на розбудову та модернізацію інфраструктури країни.

Збільшення фінансування військових потреб та інфраструктури планується досягти за рахунок скорочення витрат на інші цивільні програми. Серед іншого, обмеження фінансування може зачепити й програми боротьби з бідністю та медичну сферу. Фіскальний рік розпочинається у США з 1 жовтня.

Нагадаємо, запропонована раніше Трампом програма глибокої модернізації країни передбачає виділення близько 1,5 трильйона доларів США в кілька етапів.