МЕНЮ

На Вінниччині маркуватимуть продукцію місцевих товаровиробників

13 січня, 2020 - 10:55

Щоб ідентифікувати продукцію вінницьких товаровиробників у мережах супермаркетів і дозволити споживачам легко впізнавати вінницькі бренди серед інших товарів, департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА запроваджує новий проект. Він передбачає маркування товарів спеціальним і помітним логотипом із написом «Вироблено на Вінниччині». На думку директора департаменту Володимира Мережка, реалізація такого проекту забезпечить зростання попиту на вінницькі товари, що в свою чергу забезпечить збільшення надходжень до місцевих бюджетів.

«Одним з важливих завдань органів влади є створення сприятливого клімату в напрямку розвитку та популяризації продукції регіонального товаровиробника. На території Вінницької області є чимало переробних підприємств, які виробляють продукти споживання. Переймаючи досвід інших країн, де презентуючи регіонального товаровиробника, торговельні мережі застосовують маркування їхньої продукції, і у нас виникла ідея реалізувати в області проєкт «Вироблено на Вінниччині», – повідомив Мережко.

До слова, в регіоні вже 12 років поспіль проводиться конкурсу «Краща торгова марка Поділля», у якому беруть участь підприємства усіх форм власності, що виробляють високоякісну продукцію на території області та приділяють належну увагу насиченню нею споживчого ринку. «Кращу торгову марку» визначає як конкурсна комісія, так і вінничани під час онлайн-голосування. Переможці отримують дипломі та сертифікат на право використання в рекламно-інформаційних цілях маркування своєї продукції як «Краща торгова марка Поділля» упродовж року.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця