МЕНЮ

Порошенко розкритикував ініціативу Зеленського щодо люстрації чиновників 2014-2019 років

12 липня, 2019 - 14:33

Лідер партії "Європейська солідарність", п'ятий президент України Петро Порошенко вважає, що ініціатива президента України Володимира Зеленського розширити дії закону про люстрацію призведе до звільнення місця для "п'ятої колони".

"Сьогодні прозвучала фантастична ініціатива: люструвати всіх, хто з 2014 по 2019 роки перебував у виконавчій чи законодавчій владі. Тих, хто боронив державу, будував державу. Люструвати для того, щоб звільнити місце для "п’ятої колони". Цей список дуже нагадує інший список – тих, проти кого держава-агресор запровадила санкції, людей, які боронили Україну, які боронили Революцію гідності", - цитує слова Порошенка прес-служба "Євросолідарності" у п'ятницю, передає Інтерфакс-Україна.

За словами лідера партії, ідея про так звану нову люстрацію може свідчити про наміри покарати тих, хто захищав Україну від російського вторгнення і дав їй європейський поштовх.

"Мустафа Джемілєв і Рефат Чубаров, Юрій Шухевич і Дмитро Ярош, волонтер Тетяна Ричкова, нинішні міністри Степан Полторак і Павло Клімкін, десятки інших представників нової сучасної української політики, які довели реальними справами свій професіоналізм і любов до України - всі вони можуть бути люстровані відповідно до озвучених критеріїв", - заявив Порошенко.

За його словами, "така ініціатива інспірована антиукраїнськими силами – це ще один доказ неприкритого проросійського реваншу, адже патріотичних, дієвих та ефективних політиків хочуть замінити на маріонеток, що виконуватимуть накази Кремля".