МЕНЮ

Справа Гандзюк: суд оголосив перерву в засіданні щодо обрання запобіжного заходу Владиславу Мангеру

12 лютого, 2019 - 13:05

Сьогодні, 12 лютого, у Шевченківському районному суді Києва розглядається клопотання прокуратури про обрання запобіжного заходу голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру, якого підозрюють в організації вбивства активістки, радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк.

До зали суду з’явився Мангер і його адвокати. Захисники підозрюваного клопотали в суді про перенесення засідання на 13 лютого, адже, за їхніми словами, вони не встигли ознайомитись із клопотанням сторони обвинувачення. За словами адвокатів, ні вони, ні їх клієнт не отримали матеріали клопотання та додатки до нього. Також адвокати заявили, що чекають на прибуття своїх колег із Херсона, які будуть їм допомагати в цій справі і теж мають ознайомитись із матеріалами.

У результаті суд задовольнив клопотання захисників Владислава Мангера частково. В засіданні оголошена перерва на 4 години.

В цей час під будівлею суду зібралися кілька десятків людей, які нібито прийшли підтримати Владислава Мангера. Ці люди не хочуть говорити з журналістами, але вказують, що їх зібрала голова херсонської «Самооборони» Інна Усачова. Остання у коментарі журналістам заявила, що виступає «за справедливий суд» і постраждала під час розслідування справи Гандзюк.

Фото: Олександр Савич

Нагадаємо, вчора Мангеру вручили підозру в організації вбивства Катерини Гандзюк. Генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що Мангер організував злочин, керуючись особистою неприязню, що виникла у зв’язку з активною громадською діяльністю Катерини, яка протидіяла незаконним вирубкам лісів під прикриттям штучних підпалів та іншим незаконним діям, спрямованим на отримання «злочинних прибутків».

11 лютого в коментарі журналістам Мангер відкинув звинувачення проти себе і назвав останні події інсинуацією.

Іван АНТИПЕНКО, «День»

 

Читайте також матеріал «Дня» «Мангер постане перед судом».