МЕНЮ

Митрополит Епіфаній отримав у подарунок книгу "Повернення в Царгород" бібліотеки "Дня"

12 лютого, 2019 - 16:15

Президент Благодійної організації "Фонд сприяння ініціативам газети "День" Микола Гриценко зустрівся з митрополитом Православної Церкви України Епіфанієм у його резиденції та подарував предстоятелю Православної церкви України книгу бібліотеки газети "День" - "Повернення в Царгород".

Про це Микола Гриценко написав на своїй сторінці у Facebook.

Під час зустрічі митрополит Київський і всієї України Епіфаній та Микола Гриценка обговорили питання співпраці з громадським сектором задля просвітництва серед вірян. Саме у цьому контексті предстоятелю ПЦУ і була подарована книга бібліотеки газети "День"  "Повернення в Царгород".

Митрополит Київський і всієї України схвально відгукнувся про ініціативи газети "День" та матеріали на духовну тематику, зазначив Гриценко і додав, що Епіфаній прийняв запрошення головного редактора "Дня" Лариси Івшиної взяти участь в редакційному "круглому столі".

Микола Гриценко також нагадав, що книгу "Повернення в Царгород" нині маємо перевидавати.

Нагадаємо, книга "Повернення в Царгород" за загальною редакцією Лариси Івшиної видана восени 2015 року. Більша частина книжки — духовно-політична історія Візантійської імперії в контексті України, оскільки ця держава існувала понад 1000 років і мала різноманітні відносини зі своїми сусідами, зокрема зі слов’янським світом та Київською Руссю.

"Книга "Повернення в Царгород" суттєво зміцнить українську суб’єктність. А це саме те, що нам зараз потрібно найбільше", — говорить Лариса Івшина.

Більше про історичний бестселер "Дня" читайте у матеріалі "Повернення в Царгород...".

Електронну версію книги "Повернення в Царгород" можна замовити за посиланням.