МЕНЮ

З 15 січня 10 українських візових центрів розпочнуть свою роботу в 8 країнах світу

12 січня, 2018 - 14:12

Департамент консульської служби Міністерства закордонних справ України повідомляє, що з 15 січня поточного року нові 10 візових центрів розпочнуть свою роботу в 8 країнах світу.

"15 січня 2018 року почнуть роботу 10 українських візових центрів за кордоном, що надаватимуть послуги іноземцям з прийому клопотань при оформленні віз для в'їзду до України", - йдеться в повідомленні Департаменту на сторінці у Facebook у п'ятницю.

Зокрема, візові центри відкривають в Анголі (м. Луанда), Єгипті (м. Каїр), Індії (м. Делі), Китаї (міста Пекін, Гуанчжоу і Шанхай), Лівані (Бейрут), Марокко (м. Рабат), Нігерії (м .Абуджа), Тунісі (м .Туніс). У МЗС зазначили, що нові візові центри функціонуватимуть в тісній взаємодії з закордонними дипломатичними установами України в цих державах.

"Іноземці зможуть подати документи для оформлення українських віз у зручному для них форматі і, за бажанням, отримати низку додаткових послуг (виготовлення фотографій, переклад і копіювання документів, оформлення полісів медичного страхування, кур'єрські послуги, СМС-інформування, обслуговування в залах підвищеної комфортності)", - роз'яснили в МЗС.