МЕНЮ

В Ужгороді розпочався Міжнародний гастрономічно-колядницький фестиваль "Василля"

12 січня, 2018 - 16:36

Сьогодні відбулося урочисте відкриття першого фестивалю, на який приїхали творчі колективи з усіх куточків Закарпаття та гості з інших країн.

До 14 січня включно в обласному центрі Закарпатті можна буде не тільки почути колядки, а й придбати вина, мед, спробувати смачні фестивальні наїдки. Для цього на набережній Незалежності розгорнули гастрономічний ярмарок. Тут і десятки виноробів, зокрема і з-за кордону – Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини, Німеччини та Македонії, і виробники м’ясної та молочної продукції, бджолярі й пасічники.

Завтра, 13 січня, з 10.00 до свята долучаться колядницькі гурти та вертепи з усієї області. Близько 15 вокальних ансамблів, хорів, бетлегемів з усіх районів Закарпаття – учасники фестивалю «Коляди у старому селі», який триватиме цього дня, розпочнуть свято на Театральній площі та видовищною ходою, запальною музикою закликатимуть перехожих долучитися до дійства, що розгорнеться на території Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту, - анонсують в прес-службі Ужгородської міської ради.

Вікторія Жуйко, Ужгород. Фото автора