МЕНЮ

Головою НАК "Нафтогаз України" стала британка Клер Споттісвуд

12 січня, 2018 - 15:35

Головою наглядової ради НАК "Нафтогаз України" було обрано британку Клер Споттісвуд. Про це йдеться в повідомленні департаменту комунікацій "Нафтогазу".

Споттісвуд було обрано головою наглядової ради на першому її засіданні в новому складі, в якому взяли участь інші його члени - Бруно Лескуа (Франція), Амос Гогштайн (США), Стівен Гейсом (Канада), Володимир Демчишин, Володимир Кудрицкий і Сергій Попик (всі троє - Україна).

Заступником голови наглядової ради продовжить залишатися Володимир Демчишин.

На кінець місяця заплановано наступне засідання наглядової ради.

"Наступне засідання наглядової ради заплановано на кінець січня 2018 року. На ньому буде розглянуто питання призначення голів та формування чотирьох комітетів наглядової ради", - йдеться в повідомленні.

До того, як очолити наглядову раду "Нафтогазу", Споттісвуд працювала головою регуляторного органу Великої Британії з питань газопостачання (Ofgas) протягом 1993-1998 років, коли відбувалися поділ компанії British Gas та лібералізація ринку газу у Великій Британії.

Протягом останніх 20 років отримала суттєвий досвід на посаді незалежного директора у публічних компаніях. Крім того, працювала економістом у Королівській скарбниці Великої Британії, Міністерстві економіки і фінансів Великої Британії, яке відповідає за формування і здійснення фінансово-економічної політики уряду, викладала в Лондонській школі бізнесу.

Клер Споттісвуд отримала ступінь магістра з економіки в Єльському університеті і ступінь магістра в галузі математики та економіки в Кембриджському університеті.

Нагадаємо, новий склад наглядової ради "Нафтогазу" було сформовано в кінці 2017 року. Останні незалежні члени попереднього складу покинули раду у вересні.