МЕНЮ

Вінничани отримали можливість безкоштовно надсилати новорічні листівки

11 грудня, 2018 - 20:07

«Вінницька новорічна пошта» відкрилася сьогодні у місті. Нове святкове «відділення» запрацювало на площі Ліверпуль. Тепер сюди щодня можуть приходити вінничани та гості міста, щоб відправити вітальні листівки своїм рідним, Святому Миколаю чи Санта Клаусу. По одній марці та одній листівці із символічним написом «Щедрик народився у нас» роздаватимуть безкоштовно. Листівки для головних героїв свята забиратимуть їхні помічники – янголи та ельфи, решту – співробітники «Укрпошти», які зобов’язалися доставити їх одержувачам в різних куточках України.

«Працюватиме Новорічна пошта щодня з 16:00 до 21.00 аж до 13 січня. У це святкове «відділення» зможе прийти кожна дитина і написати свої сокровенні побажання Святому Миколаю чи Санта Клаусу. Його послугами мають можливість скористатися і вінничани, які хочуть привітати своїх рідних в інших містах України. Листоноші доставлять усі вітання вчасно, про це домовлено з керівництвом «Укрпошти». Подібні акції ми вже влаштовували на День міста та День Європи. Вінничанам вони сподобалися, принаймні відгуки були позитивні», – каже директор департаменту культури Вінницької міськради Максим Філанчук.

Для відвідувачів Новорічної пошти щодня влаштовуватимуть розваги: працюватиме новорічне караоке, проводитимуть майстер-класи, музичні інтерактиви. А також діятиме нічний кінозал – з 19.00 до 21.00 фільми на новорічну тематику показуватимуть просто неба. Екран для показів вже облаштувати. Першим фільмом стане «Один вдома» з Маколей Калкіним.

У такий спосіб організатори спонукатимуть вінничан готуватися до зустрічі Нового року та Різдва Христового і даруватимуть городянам святковий настрій.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, фото автора