Україна і НАТО позитивно оцінюють двосторонній політичний діалог

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко та Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен дали позитивну оцінку сучасному стану політичного діалогу та практичного співробітництва в межах особливого партнерства між Українською державою та Альянсом.

Як повідомляє власний кореспондент УКРІНФОРМу в Бельгії, про це йшлося під час зустрічі К.Грищенка та А.Расмуссена, що відбулася у понеділок у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі.

У ході зустрічі увага сторін була приділена питанням залучення експертної допомоги НАТО та досвіду Альянсу до організації заходів із гарантування ефективної безпеки учасників Євро-2012, імплементації Трастового фонду з утилізації легких озброєнь та звичайних боєприпасів в Україні й започаткування проекту Фонду з ліквідації джерел радіоактивного забруднення в місцях розташування колишніх радянських військових об'єктів.

Сторони обговорили хід реалізації положень Спільної заяви Комісії Україна-НАТО, схваленої на черговому міністерському засіданні КУН у квітні 2011 року в Берліні.

Генеральний секретар НАТО наголосив на особливій увазі, яку Альянс приділяє поглибленню конструктивного партнерства з Україною.  

Джерело: Укрінформ